Kjo recetë e tortës së boronicës është bërë në një pan prej 13x9 inç dhe është aq e lehtë sa byrek, përveç se nuk është byrek! Receta vjen tek ne me anë të dy miqve, të cilët e morën atë nga dikush tjetër! Është vetëm një tortë e keqe që është e thjeshtë për t'u bërë. Kur të vijë vera, zëvendësoni boronica të freskëta për kastrati.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 filxhan gjalpë (zbutur)
- 2 gota sheqer
- 3 vezë të mëdha
- 2 gota miell me qëllim
- 1 lugë çaji ekstrakt bajame
- 2 gota Kastrati të freskëta (të lara)
- 2/3 filxhan pecans (copëtuar)
- Garniturë: sheqerët e konfeksioneve
- Opsionale: salcë qershi-boronicë
Si ta Bëni
- Furrë ngrohjes në 350 gradë.
- Në një tas të madh, gjalpë krem me sheqer për 5 minuta. Shto vezë dhe mundi edhe 2 minuta. Përzihet në miell dhe ekstrakt bajame. Dele në Kastrati dhe pecans derisa të kombinohen mirë.
- Shtrojeni një pan 13x9 inç me llak gatim (dhe pluhur me miell, nëse dëshironi). Shperndajeni ne menyre te barabarte ne pan dhe piqni 40-45 minuta ose derisa testet e kruese te dhenve te pastra (me perjashtim te lengut boronicë).
- Ftohtë në një raft teli. Kur të ftohtë, sasi e vogël me sheqer të konfeksioneve. Pritini në bare të madhësisë së dëshiruar. Shërbyer të ngrohtë ose të ftohtë me salcë me qershi-boronicë, nëse dëshironi.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 172 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 53 mg |
| sodium | 74 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |