Kjo recetë e tortës së boronicës është bërë në një pan prej 13x9 inç dhe është aq e lehtë sa byrek, përveç se nuk është byrek! Receta vjen tek unë nga shoku im Diane që e mori atë nga miku i saj Bernie i cili e mori atë nga dikush tjetër! Është vetëm një tortë e mirë që është e thjeshtë për t'u bërë dhe është e përkryer për një bollëk të boronica. Kur Falënderimi dhe Krishtlindjet rrotullohen, zëvendësoni Kastrati të freskëta për boronica. Ose provoni qershinë e vockël. Gatimi është mjaft i ëmbël për të qenë në gjendje të përdorë frutin e akullit dhe ende e quajti atë ëmbëlsirë. Këtu janë më shumë Recipes Boronicë të Evropës Lindore.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 filxhan gjalpë (zbutur)
- 2 gota sheqer
- 3 vezë të mëdha
- 2 gota miell me qëllim
- 1 lugë çaji ekstrakt bajame
- 1 3/4 gota boronica të freskëta (të lara dhe të rrjedhura)
- 2/3 filxhan pecans (copëtuar)
- Garniturë: sheqerët e konfeksioneve
- Opsionale: salcë e freskët e boronicës
Si ta Bëni
- Furrë ngrohjes në 350 gradë. Në një tas të madh, gjalpë krem me sheqer për 5 minuta. Shto vezë dhe mundi edhe 2 minuta. Përzihet në miell dhe ekstrakt bajame. Dele në boronica dhe pecans derisa të kombinohen mirë.
- Shtrojeni një pan 13x9 inç me llak gatim (dhe pluhur me miell, nëse dëshironi). Përhapeni në mënyrë të barabartë në pan dhe piqni 45-50 minuta ose derisa të pastroni testet e krueseve (përveç lëngut të boronicës). Ftohtë në një raft teli. Kur të ftohtë, sasi e vogël me sheqer të konfeksioneve. Pritini në bare të madhësisë së dëshiruar. Shërbyer të ngrohtë ose të ftohtë me salcë të freskët boronicë, nëse dëshironi.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 174 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 53 mg |
| sodium | 74 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |