Me pothuajse gjysmën e gjalpë të shumicës së biskotave të sheqerit, ju mund ta trajtoni veten me një nga këto biskota të Krishtlindjeve me yndyrë të ulët pa u ndier shumë fajtorë. Top me sprinkles para pjekjes ose shtoni një lustër më pas duke përdorur sheqer ëmbëlsirë, lëng limoni, dhe disa ngjyrosje ushqimore.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 5 lugë gjelle gjalpë (zbutur)
- 3/4 filxhan sheqer
- 1 vezë
- 1 lugë çaji
- ekstrakt vanilje
- 1 2/3 filxhanë miell me gjithë qëllime
- 1 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1/4 lugë çaji kripë
Si ta Bëni
- Duke përdorur një mikser, mundi gjalpë dhe sheqer derisa të jetë e butë. Shto vezë dhe vanilje, përzier mirë. Në një tas tjetër, përziejini së bashku miellin, pluhurin e pjekjes dhe kripën. Zgjidhe gradualisht përzierjen e miellit në gjalpë dhe sheqer derisa të formohen brumë. Mos u shqetësoni nëse brumë duket pak i thërrmuar në fillim; ajo do të vijë së bashku. Mbushni brumë në plastike dhe dridhuni për dy orë në frigorifer.
- Ngroheni furrën në 350 gradë F. Në një sipërfaqe të lehtë të floured, roll nga brumë në një trashësi 1/4-inch ose 1/8-inch. Përdorni hapëse cookie pushimi zhytur në miell për të bërë cutouts. Mblidhni mbetjet dhe ri-rrokulliset derisa të përdoret gjithë brumi.
- Vendi cookies 1 inç larg në një fletë pergamenë -cookie paralajmëruar. Piqni për 9-10 minuta ose derisa skajet të jenë pakëzuar lehtë. Transferimi në raft tela pas 1 minutë për të ftohur.
Për shërbyer: kalorive 65, kalorive nga yndyra 20, yndyra totale 2.2g (sat 1.3g), kolesteroli 12mg, natriumi 38mg, karbohidrat 10.3g, fibra 0.2g, proteina 1g
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 53 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 12 mg |
| sodium | 66 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |