Sallatë rrepkë është një shtesë e zakonshme për pjata të përziera sallatë si ju gjeni në restorantet gjermane.
Scoop pak mbi pjatë tuaj dhe të shohim nëse ju pëlqen atë si një shoqërim për Schnitzel tuaj të ardhshëm ose hamburger.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 Daikon i madh
- rrepkë (ose disa radishes të vogla të bardha)
- 1/2 lugë çaji kripë (ose për shije)
- 1 / 2-3 / 4 filxhan / 150 ml. salcë kosi (ose creme fraiche)
- 1-2 lugë uthull
- 1 lugë gjelle sheqer
- 1 lugë gjelle rrikë (e përgatitur)
- Piper i fresket terren (per shije)
Si ta Bëni
- Hiqni dhe hidhni rrepkën (es). Vendosni rrepkë të integruar në një sitë, silleni me kripë dhe prisni 10 minuta. Shtypni ujin e tepërt.
- Mix krem, uthull, sheqer rrikë, dhe piper në një tas të madh. Shto rrepkë integruar dhe llokoçis në pallto.
- Le të ulet sallatë (ftohtë ose në frigorifer) për të paktën 15 minuta. 1 - 2 orë është e preferueshme para se të shërbejnë.
Sallata gjithashtu mund të jazzed me cubed, piper zile, karrota integruar ose trangujve feta.
Ka shije edhe më të mirë pas marinimit gjatë natës.
Kur të shërbeni, le të lihet salloni pak para plating.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 106 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 25 mg |
| sodium | 332 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |