Ky recetë për frutat polake të mollës, racuszki z jabłkami (rah-TSOO-skee yah-boo-KAH-mee), është përshtatur nga një nga kuzhinier Marek (Mark) Widomski, themelues dhe drejtor i Institutit Kuzhinë në Krakov, Poloni.
Chef Mark pëlqen të ulet feta individuale të mollës në copëza dhe t'i fryjë thellë, por unë preferoj të griloj me mëshirë mollën, inkorporoj atë në qëllimin dhe ta ndajë atë në një tigan me vaj të nxehtë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- Për gjarpërinjtë:
- 1 1/2 filxhan dhallë (ose qumësht i thartuar duke e shtuar rreth 1 1/2 lugë çaji uthull në 1 1/2 filxhan qumësht të plotë dhe le të qëndrojë për disa minuta për të thartë)
- 2 vezë të mëdha
- 1 filxhan pak të ngrënë me miell me gjithë qëllime
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1 1/4 lugë çaji pluhur pjekjeje
- Për Mollët:
- 2 mollë të mëdha (Granny Smith, i mbuluar me qime, i mbushur dhe i grirë)
- 1 deri në 2 gota vaj vegjetal (ose vaj vaji, për tiganisje)
- Garniturë: sheqer pluhur
Si ta Bëni
- Për qëlloj: Në një blender, përzierni qumësht dhe vezë derisa të jetë e butë. Shto miellin, kripën dhe pluhurin e pjekjes, dhe përzihet në një qëlloj të butë. Lëreni pjesën tjetër të pushimit 15 minuta.
- Transferoni pasta në një tas të madh dhe shtoni mollë të integruar, përzierjen mirë. Vaj ngrohjes të mjaftueshme për të ardhur në gjysmë të rrugës deri anët e një tigan të madh. Pjesë nga qëlloj në tigan dhe skuq deri sa kafe e artë në të dyja anët. Shërbyer nxehtë me pluhur me sheqer konfeksione '.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 185 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 157 mg |
| sodium | 459 mg |
| karbohidratet | 20 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 9 g |