Herbes de Provence është një përzierje klasike e barishte që përdor herbs të freskëta ose të thata. Shumë popullor në Mesdhe Jug të Francës, është përdorur për të sezonin gjithçka, nga supave në pulë i pjekur në skarë. Ky version tradicional përdor livando. Edhe pse purists do të argumentojnë kundër përjashtimit të barishte, një absolutisht mund të heq atë nga kjo recetë dhe ende kanë një përzierje e shijshme dhe autentike barishte provansal.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë plus 11/2 teaspoons oregano të thata
- 2 lugë plus 1 1/2 lugë çaji tharë trumzë
- 2 lugë të thata të shijshme
- 2 lugë të thara, livando të grimcuar (opsionale)
- 1 lugë çaji basil të thata
- 1 lugë çaji i urtë i thatë
- 1 lugë çaji të thata, rozmarinë e grimcuar
Si ta Bëni
Llokoçis herbs së bashku dhe ruajtur në një enë hermetik në një vend të freskët, të errët.
Kjo recetë e herbes de Provence bën 10 lugë ose pak më pak se 2/3 filxhan përzierjen e barit të provansal përzierje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 6 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 0 g |