Për një shije të vërtetë Provence, ky recetë klasike tapenade, një përhapje e butë e ullirit, është pjatë më e lehtë dhe më e gjithanshme për të bërë. Ajo merr vetëm pesë minuta për të bërë dhe është shërbyer tradicionalisht në feta baguette ose me crudités. Përtej bukës dhe perimeve që shërbejnë sugjerime, është e ëmbël kur pjekur me pulë, shtresa në tartines, dhe hedhur me makarona të freskëta, të nxehtë, si flokët engjëll.
Ky recetë tapenade bën rreth 1 1/2 gota ulliri përhapur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 gota vuri përballë ullinj të zi
- 1/3 filxhan vaj ulliri
- 1 lugë gjelle lëng limoni të freskët
- 1/4 lugë çaji lëng limoni i freskët
- 1 lugë gjelle kaperëve të drenazhuar
- 2 karafil hudhër
- 3 fileto të konservuara, të mbushura me vaj
- 1 lugë çaji trumzë të freskët, ose 1/2 lugë çaji tharë trumzë
- 1/8 lugë çaji piper i zi i ashpër terren
- Feta baguette ose perime për të shërbyer
Si ta Bëni
- Vendosni ullinj, vaj ulliri, lëng limoni, shije limoni, kaperi të drenazhuar, hudhra, achovies, trumzë dhe piper i zi në një përpunues të ushqimit.
- Procesi deri sa të gjithë përbërësit janë copëtuar imët, por jo plotësisht pasted.
- Shërbyer përhapjen e ullirit në feta baguette ose me crudités freskëta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 119 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 5 mg |
| sodium | 178 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 3 g |