Fresh lemon zest jep këtë krem pastë limoni recetë një vibe të ëmbël, gjallërues. Nëse nuk mund të gjesh pije limoni për të kompletuar recetë, përdorni gjysëm lugë çaji ekstrakt limoni si zëvendësim. Për një shije tradicionale, palosni krem limon me manaferrat e freskëta. Për një kombinim klasik europian, thjesht lyejeni pasticën e mbushur me një krem ëmbëlsirë çokollatë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/4 gota qumësht (e tërë)
- 1 lugë çaji limon zest
- 3 yolks veze
- 1/4 filxhan sheqer (grimcuar)
- 1 lugë gjelle miell (me qëllim të përgjithshëm)
- 2 lugë plus 2 lugë miell misri
- 1/4 lugë çaji ekstrakt i pastër vanilje
- 2 teaspoons limon limoni (ose 1/2 lugë çaji ekstrakt limoni)
Si ta Bëni
Në një tigan të vogël, ngrohni qumështin dhe shijen e limonit mbi nxehtësinë e ulët derisa të jetë mjaft e nxehtë për avull. Ndërsa qumështi është duke u ngrohur, lëvizni së bashku yolks vezë, sheqer, miell, dhe misri misri derisa përzierja është plotësisht e qetë.
Sapo qumështi të pihet, shtoni gjysmën e tij, duke ngërçur vazhdimisht, në përzierjen e vezëve. Shtoni qumështin dhe vezët në qumështin e nxehtë, vazhdoni të nxitoni dhe nxeheni për 1-2 minuta, derisa kremrati arrin 170F në një termometër dixhital dhe është shumë i trashë.
Hiqni nga nxehtësia, nxisni ekstraktin e vaniljes dhe pijeve të limonit (ose ekstraktin), dhe hidhini përpara se të mbushni pasta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 272 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 164 mg |
| sodium | 446 mg |
| karbohidratet | 36 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 10 g |