Ky recetë e pasur, e butë, e ngrirë e orizit të pudingut është versioni i fundit i ushqimit klasik të rehati. Metoda e modës së vjetër të gatimit të ngadaltë të orizit në qumësht i jep ekstraktit të vaniljes një cilësi të pabesueshme të mëndafshtë dhe shije të gatuar në shtëpi. Ky recetë puding oriz është e mrekullueshme për mysafirët zbavitës. Thjesht hidhni tavën në furrë një orë përpara se të mbërrijnë për t'i dhënë shtëpisë një aromë të papërmbajtshme dhe pastaj t'i shërbejnë një ëmbëlsirë fantastike më vonë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë gjelle gjalpë (zbutur)
- 12 gota qumësht (e tërë)
- 2 gota oriz (të papjekur)
- 1/2 filxhan sheqer (grimcuar)
- 2 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 3/4 lugë çaji kanellë (tokë)
Si ta Bëni
Ngroheni furrën në 300F. Gjalpë brenda një pjatë prej pambuku prej qelqi prej 13 inç prej 9 inçësh. Shto përbërësit e mbetur në pjatë dhe përziejini ato tërësisht.
Piqem oriz puding, zbuluar, për 2 1/2 deri në 3 orë, deri në oriz është e tenderit dhe një lëkurë kafe forma mbi krem karamel. Ftoheni budingin e ngrirë të ngrirë për 10 minuta në temperaturën e dhomës dhe pastaj butësisht hiqni lëkurën dhe hidhni atë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 316 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 29 mg |
| sodium | 106 mg |
| karbohidratet | 46 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 10 g |