Salcë Poulette është një salcë kërpudha e butë dhe e butë për enët e pulave dhe shpendëve. Fjala pula vjen nga fjala franceze për "pullet", e cila i referohet një femre të re.
Salcë Poulette është bërë duke shtuar kërpudha sautéed, majdanoz copëtuar dhe lëng limoni në një salcë bazë Allemande .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kuart
- Allemande Salcë
- 2 gota kërpudha (copëtuar)
- 2 Tbsp majdanoz (copëtuar)
- 2 lëng limoni Tbsp (ose të shijoni)
Si ta Bëni
- Në një tigan të rëndë, ngrohni gjalpin mbi nxehtësinë e mesme deri sa të jetë e shkrifët. Shtoni kërpudhat dhe thahen derisa të butë, rreth 5 minuta.
- Shto salcën Allemande te kërpudhat. Sillni një zierje dhe kuzhinierini për rreth 10 minuta.
- Llokoçis në majdanoz copëtuar, sezonin për shije me lëng limoni dhe të shërbejë menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 36 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 422 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |