Kjo pije është bërë nga petals të thata Hibiscus dhe është konsumuar për mijëra vjet. Është e lehtë për të bërë dhe ka shumë përfitime shëndetësore. Ju mund të shërbeni këtë të nxehtë apo të ftohtë. Ky është një version më i gjatë se si të bësh çaj Hibiscus. Ka versione më të shkurtra, por kjo është ajo që lejon që pija të ketë aromën e saj të plotë.
Kur gatuani me lule të thata, sidomos hibiscus, mbani mend se do të njolloset. Do të njollos rrobat, countertops, kontejnerët, etj. Mbajeni këtë në mend kur planifikoni të bëni çaj.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan lule Hibiscus (tharë)
- 1 filxhan sheqer (granuluar, shtoni pak a shumë për shije)
- 8 gota ujë (të ftohtë)
Si ta Bëni
Shosh përmes luleve të thata për rrjedh dhe hidhni. Vendi thahen hibiscus në ujë të ftohtë dhe të lejojë të ulet për 1-2 ditë, ose derisa ngjyra është venitur nga lule. Shtrëngoni lëngun përmes një sitë të mirë. Hidhni lule dhe një tepricë të trashë që keni tendosur.
Shto sheqer dhe llokoçis. Ju ose mund ta ngrohni këtë në stovetop ose në mikrovalë ose të shërbeni të ftohta. Disa njerëz pëlqejnë të shtojnë kthetrat e limonit ose të grilojnë shijen e portokallit për të shtuar aromën.
Ju gjithashtu mund të ruani në frigorifer për rreth 5 ditë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 97 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 5 mg |
| karbohidratet | 25 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |