Salami Allemande (i cili nganjëherë nganjëherë quhet "prevede gjermanisht") është një salcë e përfunduar e bërë nga trashësia e një velouté veal me një përzierje të yolks vezë dhe krem të rëndë quajtur një ndërlidhës .
Salsa Allemande është një salcë e përbërë që mund të përdoret për të bërë salca të ndryshme të vogla të tilla si salcat Poulette ose Aurora . Mund të shërbehet gjithashtu siç është edhe me mish viçi, pulë, perime ose vezë.
Salcë Allemande ndonjëherë është quajtur gabimisht Sauce Parisienne . Sauce Parisienne është e ngjashme, por përdor djathë krem në vend të vezës vezë-krem, dhe kështu që është një salcë të ndryshme krejt.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota
- veal velouté
- ¼ filxhan krem të rëndë
- 1 vezë e verdhë veze
- Kripë kosher (për shije)
- Piper i bardhe (terren i fresket, per shije)
Si ta Bëni
- Në një tigan me thellësi të lartë, ngrohni velouté mbi nxehtësinë mesatare. Sillni një çiban, pastaj ngrohni më pak në një zierje dhe zvogeni për rreth 5 minuta ose derisa vëllimi i përgjithshëm të jetë zvogëluar me rreth një filxhan.
- Në një çelik inox ose tas qelqi, rrahni së bashku krem dhe vezë e verdhë veze derisa të qetë. Kjo përzierje vezësh-krem është ndërlidhja juaj.
- Ngadalë shtoni rreth një filxhan të velouté nxehtë në ndërlidhës, whisking vazhdimisht në mënyrë që vezë e verdhë veze nuk do të gërryej nga të nxehtit.
- Tani gradualisht ngrejë ndërlidhësin e ngrohtë përsëri në veloutë.
- Sillni salcë përsëri në një butë ziej për vetëm një moment, por nuk e le të valoj.
- Sezoni për shije me kripë Kosher , piper të bardhë, dhe lëng limoni. Silluni dhe shërbejeni menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 383 |
| Fat i shëndoshë | 25 g |
| Fat i ngopur | 12 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 257 mg |
| sodium | 288 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 36 g |