Një diamant bazik Dijon recetë salcë vinaigrette salcë, duke përdorur uthull verë të kuqe dhe disa bimëve të freskëta për një sallatë vegan shtëpi salcë e cilësisë restorant. Nëse ju pëlqen veshjet vinaigrette, provoni këtë recetë shtëpi.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 filxhan vaj ulliri
- 1/3 filxhan uthull (verë e kuqe)
- 2 karafil hudher (grirë dhe shtypur)
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1 lugë gjelle Dijon mustardë
- 1/4 lugë çaji piper
- 1 lugë çaji majdanoz (i freskët i grirë)
- 2 lugë çaji basil (freskët e grirë)
- 1 lugë çaji sheqer
Si ta Bëni
Vendosini të gjithë përbërësit në një kavanoz me një kapak të shtrënguar dhe dridheni fuqishëm. Mbani në frigorifer.
Më shumë Vegan Sallatë Salcë Recipes :
Vinaigrette Orange Balsamic
Sesam Vinaigrette
Miso salcë krem
Tahini "Goddess" Salcë
Vegan Thousand Island Dressing
Mjedër Vinaigrette
Salcë e lehtë portokalli portokalli
Basic Balsamic Vinaigrette
Lëkurë Easy Agave salcë
Barishte italiane
Salcë e lehtë franceze
Shih gjithashtu: Reaksione më të lehta vegan për t'u provuar
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 211 |
| Fat i shëndoshë | 20 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 15 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 26 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |