Kjo salmon i nxehtë i tymosur është i ngarkuar me 10 karafil të hudhër. Ndërsa kjo mund të tingëllojë si shumë, sapo ta keni provuar, ndoshta dëshironi të shtoni më shumë. Shërbyer këtë salmon mbi një shtrat me zarzavate të freskëta, me perime të pjekur në skarë, ose shërbej si një meze
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 të mëdha (rreth 2 kilogramë / 900 g) fileto salmoni
- 10 karafil të hudhër, të grirë
- 1/4 filxhan / 60 ml lëng limoni
- 3 lugë / 45 ml gjalpë
- 1 lugë çaji / 5 ml të urtë të thata
- 1 lugë çaji / 5 ml oregano të thata
- 1/2 lugë çaji / 2.5 ml kripë
Si ta Bëni
Përgatitni duhanpirës për një tym 4 deri në 5 orë në një temperaturë rreth 200 në 225 gradë F / 95 deri në 110 gradë C. Salmon shpëlarje tërësisht. Kombino përbërësit e mbetur dhe përhapet mbi anën e lartë (në krahasim me anën e lëkurës) të salmonit. Vendi në duhanxhi për 2 orë në varësi të trashësisë së filetave. Kontrollo për dhuratë pas 1 orësh. Salmoni është bërë kur arrin një temperaturë të brendshme prej 145-150 gradë në pjesën e trashë të fileto.
Kur bëhet hiqni nga duhanxhi dhe pushoni për 5-7 minuta të mbuluara.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 573 |
| Fat i shëndoshë | 32 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 175 mg |
| sodium | 431 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 56 g |