Këto rrotulla kanelle janë relativisht të lehta, të bëra me brumë të ngrirë të bukës dhe një mbushje të shijshme të kanellës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 copë bukë të ngrirë bukë (shkrirë)
- 2 lugë gjelle gjalpë (i shkrirë)
- 2/3 filxhan sheqer kafe
- 1/2 filxhan arra copëtuar (ose pecans)
- 1 lugë çaji kanellë terren
- 1/3 filxhan
- Krem i rëndë
- 2/3 filxhan i analizoi
- Ambalazhues sheqeri
- 1 lugë gjelle qumështi
Si ta Bëni
- Roll brumë shkrirë në një drejtkëndësh rreth 18x6 inç. Furçë me gjalpë të shkrirë.
- Kombinoje sheqer kafe, arra copëtuar, dhe kanellë ; sasi e vogël mbi brumë. Duke filluar në buzë të gjatë, rrokulliset copëza, modele me pelte; lani enët dhe vulën.
- Pritini rrotullën në 20 feta.
- Vendi rrotullon, prerë anë poshtë, në dy pans tortë lehtë buttered butë. Le të rritet për rreth 1 1/2 orë, derisa të dyfishohet. Thupni kremin në mënyrë të barabartë mbi të dyja pansat e rrotullave (rreth 2 1/2 lugë mbi secilën pan të rrotullimeve) pastaj piqni në 350 F për 25 minuta.
- Kombinoje sheqer, qumësht dhe vanilje të sheqerit, duke shtuar më shumë sheqer ose qumësht nëse është e nevojshme për të holluar ose për t'u trashur. Ngjyrosni përzierjen e kremrave mbi rrotullime ndërsa ata janë ende të ngrohtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 94 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 8 mg |
| sodium | 18 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |