Këto "croutons" janë një mënyrë fantastike për ta kthyer atë sallatë të mërzitshme në diçka shumë të veçantë. Djathi i dhive ka nje ngulitje te shijshme qe eshte edhe me e forte kur ngroh.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 ounces djathë dhie (lloji firmë, shitur në shkrimet)
- 1 cayenne majë
- 1 majë piper i zi
- 1 vezë e madhe (rrahur)
- 1 lugë çaji qumësht
- 1 filxhan
- panko breadcrumbs
- 1 filxhan vaj perimesh (pak a shumë për tiganisje të thellë)
Si ta Bëni
- Pritini djathin e dhisë në 8 kube me madhësi të barabartë. Pluhoni djathin lehtë me piper i kuq dhe piper i zi.
- Përzieni vezën dhe qumështin së bashku në një tas. Butësisht hidhni djathin në vezë derisa të pastroni tërësisht.
- Roll djathë në panko deri mbuluar plotësisht. Shtypni thërrimet me butësi në sipërfaqe.
- Pasi të veshura tërësisht me thërrimet, transferoni në frigorifer për të paktën 1 orë para se të skuqeni.
- Plotësoni një tigan të madh me 4 inç vaj perimesh dhe ngroheni në 350 F.
- Fry cubes djathë për 3 deri në 4 minuta, ose derisa të mirë browned. Djathi duhet të butë, por jo plotësisht i lëngshëm.
- Transferimi në një pjatë të veshur me peshqir letrash për të ikur shkurtimisht.
- Shërbyer croutons ngrohtë mbi çdo sallatë hedhur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 431 |
| Fat i shëndoshë | 38 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 23 g |
| kolesteroli | 131 mg |
| sodium | 266 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 11 g |