Kjo tavë e lehtë e pjekur succotash është bërë me qumësht, vezë, dhe një thërrime krisur në krye.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 kanaçe / 15 ounces (secila) misri i tërë kernel
- 1 mund / 15 deri 16 ounces lima fasule (drenazhuar)
- 1 1/2 gota krem dritë ose qumësht i avulluar
- 1 filxhan / 4 ounces Monterey Jack ose djathë zvicerane (copëtuar)
- 2 vezë të mëdha (rrahur)
- 1/4 filxhan qepë e gjelbër (me feta)
- 2 lugë
- pimiento (copëtuar)
- 1 dash piper i zi (toka)
- 2 gota / 40 crackers kripë (grumbulluar me kokrra,
- ndarë )
- 2 lugë gjelle gjalpë (i shkrirë)
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 F.
- Grease një casserole 2 1/2-quart.
- Drain misër, rezervuar të lëngshme. Shtoni ujë, nëse është e nevojshme, tek misri i grurit për të bërë 3/4 filxhan lëngu.
- Në një tas të madh, kombinoni lëngun e misrit, misri, fasulet e lima të derdhura, krem ose qumësht, djathë të copëtuar, vezë, qepë e gjelbër, pimiento, piper dhe 1 1/2 gota thërrime.
- Kthejeni në pjatën e lëngëzuar të tavës.
- Hidhni thërrimet e mbetura të grimcave me gjalpë të shkrirë; sasi e vogël mbi tavë.
- Piqni në furrën e nxehur për 55 deri në 60 minuta.
- Le të qëndrojë 5 minuta para se të shërbejnë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 361 |
| Fat i shëndoshë | 20 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 124 mg |
| sodium | 463 mg |
| karbohidratet | 34 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 13 g |