Ky recetë me margarinë është kaq e lehtë për t'u bërë, dhe është një zëvendësues i shijshëm për margarinën pa qumësht të blerë në dyqan. Përdorni margarinë shtëpi si një përhapje në dolli ose përdorni atë në skuqje të nxehtë , pjekje, ose tiganisje.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 16 oz ngurtësoi vaj kokosit
- 2/3 gota vaj luledielli
- 2/3 filxhanë vaj vaji
- 1 filxhan qumësht kokosit me yndyrë të plotë
- 1 1/2 tbsp
- Dijon mustardë
- 1 tbsp shafran i Indisë
- 2 lugë kripë
Si ta Bëni
- Plotësoni një enë të mesme të madhe ngrohëse me ujë të ftohtë dhe kube akulli për një banjë me ujë akulli. Le menjane.
- Në një kazan të dyfishtë ose një pjatë të ngrohshme, kombinoni vajin e kokosit , vajin e lulediellit dhe vajin e kanolit mbi disa centimetra të ujit të nxehtë mbi nxehtësinë mesatare. Sapo vaji i kokosit të jetë lëngëzuar, shtoni përbërësit e mbetur, duke nxitur për t'u kombinuar.
- Pas rreth 1 deri në 2 minuta ose sapo përzierja ka arritur 120F në 130F, transferoni tasin në banjë me ujë të akullt, vendoseni tas në ujë të ftohtë butësisht dhe vazhdoni të përziejni deri sa të përziejë firmat.
- Pasi margarina është e fortë, transferoni në një enë me një kapak të ngushtë dhe ftoheni. Margarina shtëpi do të mbajë në frigorifer deri në 2 javë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 113 |
| Fat i shëndoshë | 12 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 77 mg |
| karbohidratet | 0 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |