Ky krem karamel i thjeshtë dhe i shijshëm është frymëzuar nga ëmbëlsirat e famshme franceze. Qershitë e errëta, të ëmbla, të pjekura thjesht në një krem të butë dhe të njomë prodhojnë një ëmbëlsirë ngushëlluese që të gjithë do të duan. Shërbyer këtë krem karamel të pjekur siç është, ose me një lugë të madhe akullore vanilje.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 gjalpë tbsp
- 12 oz shpohet të freskëta qershi, rreth një pintë
- 1/2 miell filxhan
- 2/3 filxhan sheqer
- 1 1/4 filxhan qumësht
- 3 vezë të mëdha
- 2 tsp ekstrakt vanilje
- majë e kripës
Si ta Bëni
Derdhni qershitë në një pjatë me pjekje 2-litër. Pritini përbërësit e mbetur në një tas për të formuar një goditje të lehtë dhe të hollë. Derdhni mbi qershi dhe vendosni në një furrë 350 gradë të nxehtë të nxehtë për 45 minuta, ose derisa kastrati i qershisë të jetë i thekur dhe i fryrë rreth skajeve, dhe qendra është vendosur. Lejoni ftohjen të ngrohtë ose temperaturën e dhomës para se të shërbeni.
Shërbyer thjeshtë ose me një lugë akullore vanilje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 253 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 128 mg |
| sodium | 299 mg |
| karbohidratet | 36 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 8 g |