Më pëlqen pule limoni! Lemoni duket se komplimenton shijen e pulave. Erëza në këtë pjatë janë të zakonshme në kuzhinën marokene. Kjo pulë nuk është me aromë, por plot aromë. Nëse nuk dëshironi të përdorni një pulë të tërë, mund të përdorni edhe gjoksin e pulës (unë preferoj në kockë), kofshët dhe këmbët.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 pulë e tërë
- 1 lugë çaji koriandër
- 1/4 lugë çaji xhenxhefil
- 1/4 lugë çaji shafran
- 2 lugë vaj ulliri
- 1/2 limon (me feta)
- 1/2 limon (zested)
- 1 qepë (katërkëndësh)
Si ta Bëni
- Në një tas të vogël, kombinoni vaj, xhenxhefil, koriandër dhe shafran.
- Sasi e kripë dhe piper mbi pulë të papjekur. Tjetra, fshij naftës dhe përzierës erëz në të gjithë pule. Ju mund të përdorni një furçë basting ose duart tuaja. Më pëlqen të përdor duart e mia.
- Vendi pule në një pjatë pjekje, krahun e gjoksit lart. Vendosni dy feta limoni në majë dhe limon në zgavrën. Gjithashtu, shtoni një nga lagjet e qepëve në zgavrën.
- Vendosni feta të mbetura limoni dhe qepë rreth pulës në pjatën e pjekjes.
- Piqem zbuluar për 2-2 1/2 orë, në varësi të madhësisë së pulës. Kontrolloni udhëzimet e paketës për kohën e përafërt të gatimit për kile për pulën tuaj.
- Pritini dhe shërbeni!
Sugjerime për Shërbyer Lemon Chicken
Pulë limoni shkon mirë me oriz të bardhë. Unë do të shtoja një perime steamed si brokoli apo fasule të gjelbër me tahini . Shërbyer me limeade ose limonadë.
Lëna?
Nëse keni pule të mbetur, mos e hidhni tutje! Ju keni ushqimin e nesërm të përgatitur. Ju mund të prerë pulë dhe të bëjë një sanduiç pita. Hidhni së bashku disa marule, onions dhe pulën tuaj të mbetur në një xhep pita dhe shtoni disa tahini dhe ju keni një drekë të shijshme ose darkë të lehta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 377 |
| Fat i shëndoshë | 24 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 105 mg |
| sodium | 101 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 33 g |