Majonez hudhra, ose aioli , është një nga salcat më të njohura amerikane të ftohtë. Ky recetë e thjeshtë aioli ka përdorime të pakufizuara; nga një përhapje super sanduiç, në një dip të madh për perime, në një salcë për ushqim deti i pjekur në skarë. Ka shumë ndryshime në këtë majonezë hudhër - recetë aioli, por ky është një recetë standarde bazë, nga e cila mund të shtoni ndonjë numër të barërave dhe erëzave.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 karafil hudher
- 1 filxhan majonezë
- 1/2 lëng frutash të freskët me limon
- 1/4 lugë kripë
Si ta Bëni
- Shtrydhni karafilët e hudhërve me banesën e thikës dhe hiqni lëkurën. Pastaj hudhër hudhër shumë mirë.
- Shto një majë kripë, dhe duke përdorur përsëri banesë e thikës, skrap dhe shtypni hudhërin kundër sipërfaqes së prerjes për të bërë një paste shumë të butë. Është duke e bërë këtë paste nga hudhër të freskët që i jep aioli shijen e saj të hidhur hudhër.
- Shtoni hudhërën në një tas të vogël dhe lëvizni së bashku me pjesën tjetër të përbërësve. Mbylle dhe ftohuni për 30 minuta për të lejuar që flavors të zhvillohen. Shërbej ftohtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 213 |
| Fat i shëndoshë | 21 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 12 mg |
| sodium | 250 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |