Kjo recetë e ftohtë, e gjallë dhe e papërpunuar e sallatës është e përkryer kur misri i freskët është në sezonin dhe ju doni të sillni diçka të mrekullueshme për atë gatime verore. Misri i ngrirë mund të përdoret, por sallata thjesht nuk do të ketë të njëjtën punë të ëmbël, të freskët.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 lugë vaj ulliri
- 3 gota kernel misri të freskëta, rreth 6 veshë
- 1 (15-oz) mund të fasule të zeza, të shpëlara mirë dhe të drenazhuar
- 1 piper i mesëm i kuq i zi, diced i vogël
- 1 piper mesatar portokalli, diced vogël
- 1 piper të mesëm jalapeno,
- mbjellë dhe grirë
- 4 qepë të gjelbra të prera hollë, pjesë të gjelbëra të bardha dhe të lehta
- 1 hudhër karafil, i grirë imët
- 2 lugë gjethe cilantro copëtuar
- 1/2 lugë çaji terren qimnon
- 1/4 lugë çaji chipotle piper, ose për shije
- 3 lugë lëng të freskët të gëlqeres
- 1 lugë gjelle
- uthull oriz
- 1 lugë çaji sheqer
- 1 lugë çaji kripë
Si ta Bëni
1. Nxehtësia e vajit të ullirit në një pan të madh jo-stik të nxehtësisë mesatare. Add misri dhe kuzhinier, nxitje, për 3 deri në 4 minuta. Turn off heat dhe transferimin e misrit në një tas të madh përzierës.
2. Shto pjesën tjetër të përbërësve dhe hedhje për të kombinuar tërësisht. Ftoheni për të paktën 4 orë para se të shërbeni. Hidhni mirë, dhe shijoni dhe rregulloni për kripë para se të shërbeni.
Redaktuar nga Kathy Kingsley
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 405 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 67 mg |
| karbohidratet | 66 g |
| Fibër diete | 17 g |
| proteinë | 19 g |