Ky recetë kajsie karkaleca është e përkryer për fillestarët. Ajo kërkon shumë pak përbërës, por po shpërthen me aromë. Kebabët e karkalecave janë shumë të lehtë për t'u bërë, por shija do t'i bëjë mysafirët tuaj të mendojnë se keni punuar gjatë gjithë ditës!
Çfarë do t'ju nevojitet
- Karkaleca 1 kile
- 1/4 filxhan vaj ulliri
- 1 lugë gjelle hudhër (grirë)
- 2 teaspoons lëng limoni
- 1/4 lugë çaji piper
- 1 majë majdanoz (copëtuar imët)
Si ta Bëni
- 2 orë para tiganisjes, përgatisni marinadën. Përzihet vaj ulliri, lëng limoni , piper, majdanoz dhe hudhër. Vendoseni marinadën në qesen e madhe të ngrirësit.
- Shpëlarje dhe karkaleca thatë thahet. Shtoni në marinadë dhe vendosni qesen në frigorifer derisa të jeni gati për të pjekur.
- Hiqni karkalecat nga marinada dhe hidhni marinadën. Nëse përdorni skajet prej metali ose çeliku, kapini lehtë ato me vaj. Vendi karkaleca në skewers (rreth 5 për skewer).
- Spërkatni lehtë me vaj gatimi për të parandaluar fërkimin. Shto kajsi karkaleca. Cook për rreth 5 minuta, ose derisa karkaleca të kthehet rozë. Mos e mbingarkoni.
- Shërbyer kajsi të karkalecave mbi një shtrat orizesh me këmisha të freskëta limoni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) |
|---|
| kalorive | 165 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 151 mg |
| sodium | 400 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 18 g |
(Informacioni i të ushqyerit mbi recetat tona llogaritet duke përdorur një bazë të të dhënave të përbërësve dhe duhet të konsiderohet një vlerësim. Rezultatet individuale mund të ndryshojnë.)