Këto biskota me gjalpë me vanilje janë pjekur deri sa skajet të jenë të buta dhe të mprehta.
Shumë receta për cookie-t e gjalpë ju udhëzojnë t'i hiqni ato nga furrati derisa ata ende janë bjonde të zbehtë. Në këtë rast, buza e ngjyrosur shton një dimension tjetër për një trajtim tashmë të shijshëm.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 ounces (1/2 filxhan) gjalpë në temperaturë dhome
- 1/3 filxhan sheqer
- 1/2 teaspoon vanilje
- 1 vezë me temperaturë të lartë
- 3/4 filxhan tharë të gjitha me qëllim miell (shosh para matjes)
- 1/8 lugë çaji kripë
Si ta Bëni
- Ftohni furrën në 350 F. Fleta e pjekjes së Grease cookie ose linjoni ato me letër pergameni dhe vendosni mënjanë.
- Në një tas të mesëm, krem së bashku me gjalpë dhe sheqer. Shto vanilje dhe vezë, dhe mundi deri në dritë.
- Shtoni miellin e shndritshëm dhe kripën, dhe përziejeni mirë. Pirja e gjysmë-teaspoonfuls mbi pans përgatitur. Piqni për rreth 10 minuta ose derisa skajet të jenë ngjyrosur.
- Për të mbajtur këto gjalpë cookies crispy, dyqan në një enë hermetik.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 152 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 96 mg |
| sodium | 147 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 3 g |