Shumë ëmbëlsira nga Evropa Lindore fillojnë me tortë me sfungjer dhe kjo version me lagështi i larton të gjitha. Unë besoj se shtimi i 2 lugë gjelle gjalpë të shkrirë për të qëlluar është ajo që bën mashtrim. Kjo mund të pjeket në një tavolinë 9-inch springform dhe të ndarë në tre shtresa, ose të pjekur në një pan 13x9-inch dhe ndarë në dy shtresa. Provoni këtë në recetën ruse të tortave të krekës , kroatët Cupavci , ose ndonjë tortë tjetër që kërkon një tortë pa sfidë .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 7 vezë të mëdha (të ndara)
- 1 filxhan sheqer
- 1 filxhan miell (të gjitha me qëllim)
- 2 lugë gjelle gjalpë (i shkrirë)
Si ta Bëni
- Vendi raft në mes të furrës dhe ngrohjes atë në 325 gradë. Shtrojeni një pllakë 9-inch springform me llak gatim, vendosni një rreth pergameni në pjesën e poshtme dhe lëreni sërish. Ose bëni të njëjtën gjë me një pan prej 13x9 inç.
- Vendi 7 yolks vezë në një tas dhe 7 bardhë vezë në një tas. Shtoni 1/2 filxhan sheqer në secilën tas dhe rrafshini të bardhë deri sa të ngurtë, por jo të thatë, dhe mundi yolks deri sa të trasha dhe të lehta. Fshehini të bardhët në të verdhat. Duke përdorur një sitë, spërkatni 1 filxhan miell mbi vezë në tre shtesa dhe dele në, duke u përpjekur të mos deflate qëlloj. Përzihet në gjalpë të shkrirë. Piquni 25-35 minuta ose derisa të bëhen testet e kruajtjes së dhëmbëve. Hiq nga furra dhe le të ftohet tërësisht në tigan.
- Kur të gatshëm për të mbledhur një torte, sfungjer përmbys në një sipërfaqe të punuar me pergamenë dhe zhvishem sfungjer letër pergamenë u pjekur në. Fetë në 3 shtresa dhe mbush.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 288 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 161 mg |
| sodium | 293 mg |
| karbohidratet | 44 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 7 g |