Kjo është një recetë popullore karkaleca dardhë bërë me gjalpë dhe cake-si qëlloj, së bashku me dardha të freskëta. Ky është lloji i lehtë i këpucëve. Këmishë është bërë me dardha ëmbël të shtresuara mbi gjalpë dhe përbërësit e kekës së pjekur dhe të pjekur në përsosmëri.
Dardha Anjou dhe Bosc janë të shkëlqyera për pjekje.
Shto 1 filxhan boronica në përzierjen e dardhë për një këpucar dardhë-boronicë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 deri në 4 gota dardha (me feta të freskëta)
- 1 1/2 gota sheqer,
- i ndarë
- 1 shkop (4 ounces) gjalpë
- 3/4 filxhan
- miell gjithandej
- 2 teaspoons pjekje pluhur
- 1 lugë çaji
- kanellë
- 1/4 lugë çaji kripë
- 3/4 filxhan qumësht (tërë ose me yndyrë të ulët)
- 1 vezë të madhe
Si ta Bëni
- Ngrohni furrën në 325 F (165 C / gaz 3).
- Mix dardha me sheqer gjysmë filxhan dhe le të qëndrojë.
- Vendoseni gjalpin në pjatën e pjekjes 2-katëshe dhe vendoseni në furrë derisa të shkrihet.
- Kombinoje të gjithë përbërësit e thatë, përfshirë edhe 1 filxhan të mbetur të sheqerit. Përzihet mirë.
- Futni së bashku qumështin dhe vezën në një tas përzierës; ngadalë kombinohen me përbërës të thatë për të bërë një qëlloj. Hidhni gjalpë të shkrirë. Mos u tronditni.
- Dardha lugë mbi thithin. Mos u tronditni.
- Piqni në furrën e nxehur për 50 deri në 60 minuta, ose derisa të bluhet mirë dhe dardha janë të butë. Nëse shija duket të jetë e tepërt, mbuloni pjatën me fletë metalike dhe vazhdoni të pjekni derisa dardhat të jenë të butë.
- Shërbyer këpucar të nxehtë ose të ftohtë me akullore ose krem whipped .
Këshilla dhe ndryshime
Nëse dëshironi të bëni qafore prej dardhë boronicë, shtoni 1 filxhan boronica të freskëta në dardha dhe sheqer. Është aq e thjeshtë sa që.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 396 |
| Fat i shëndoshë | 17 g |
| Fat i ngopur | 9 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 146 mg |
| sodium | 354 mg |
| karbohidratet | 58 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 6 g |