Nëse jeni duke kërkuar për recetat e karamele për të bërë për Ditën e Shën Patrikut, kjo kokoshka e gjelbër është një kënaqësi që apelon për të gjithë. Jetë i sigurt për të përdorur shurup drithi të lehta për këtë recetë gjelbër kokoshka. Shurupi i errët mund të bëjë që kokoshka të kthehet në të verdhë.
Kjo recetë gjelbër kokoshka është në thelb misri karamel që është me ngjyrë të gjelbër. Kjo kokoshka gjelbër gjithashtu bën një trajnim argëtues për Krishtlindje. Thjesht ndani shurupin në gjysmë dhe ngjyrosni një gjysmë të kuqe dhe gjysma tjetër jeshile.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 copë gjalpë
- 1/2 filxhan sheqer ngjyrë kafe të mbushur fort
- 1/2 filxhan drithëra shurup misri
- 1 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji sode buke
- 4-8 pika ngjyrosjen e ushqimit të gjelbër
- 3 quarts popped kokoshka
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 250 gradë F.
- Shkrihet gjalpi në një tigan të vogël mbi nxehtësinë mesatare dhe të ulët. Llokoçis në sheqer dhe shurup misri drithi. Le të vijë në një çiban. Kur sheqeri shkrihet, hiqni shurupin e karamelit nga nxehtësia.
- Llokoçis në kripë dhe sode buke. Shurupi do të flluskojë. Le të vendosen pak, nxitje, pastaj shtoni ngjyrosjen e ushqimit të gjelbër. Filloni me 4-5 pika. Llokoçis atë in Shto më shumë ngjyrosje ushqimore deri sa të arrijë hijen e dëshiruar të gjelbër.
- Vendosni kokoshka në një tas të madh përzierës. Hidh shurupin e gjelbër karamel mbi kokoshka. Hidhni në pallto kokoshka mirë. Ndani kokoshka midis dy pansave të pastave që janë rreshtuar me mjete matëse. Përhapeni kokoshka jeshile në një shtresë të barabartë.
- Piqni në furrë të nxehtë për 30-45 minuta, nxitje çdo 10 minuta ose më shumë.
Mbajeni kokoshka në një enë hermetike.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 457 |
| Fat i shëndoshë | 30 g |
| Fat i ngopur | 24 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 20 mg |
| sodium | 104 mg |
| karbohidratet | 51 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 2 g |