Ju mund të rregulloni përmbajtjen e hudhërve të këtij marinadë për t'iu përshtatur nevojave tuaja. Kjo marinadë e bazuar në soje punon vërtet mirë në të gjitha llojet e mishit dhe shpendëve, por veçanërisht mirë me viçin. Provoni këtë përzierje me perime dhe tofu gjithashtu. Ju nuk do të zhgënjeheni.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 lugë salcë soje
- 5 karafil hudher (grirë)
- 1 lugë gjelle ketchup
- 1 lugë gjelle vaj vegjetal
- 2 lugë çaji mjaltë
- 2 lugë çaji uthull (verë e bardhë)
- 1 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji piper i zi (toka)
- 1/2 lugë çaji oregano (tharë)
- 2-3 qepë të gjelbërta (copëtuar imët)
Si ta Bëni
1. Vaj vegjetal me mjaltë, ketchup dhe salcë soje me një shul tel. Shtoni përbërësit e mbetur të marinadës dhe përziheni. Le marinada të qëndrojë për 10 minuta. Kjo do t'i japë flavors në përzierje disa kohë për të lulëzim.
2. Për të përdorur: marinoni mish të kuq për 4 deri në 12 orë, shpezë për 2-6 orë, ushqim deti dhe perime deri në 1 orë.
3. Ruani marinadën në një enë ajri të ngushtë në frigorifer deri në 5 ditë pas përgatitjes fillestare.
4. Kjo përzierje mund të përdoret gjithashtu si salcë. Vetëm dyfishoni recetë dhe uleni gjysmën e përzierjes mbi nxehtësinë mesatare për 5 minuta. Shtoni qepët e gjelbra të copëtuara në fund dhe nxisni. Shërbejnë në majë të mishit të gatuar dhe perimeve. Përdorni gjysmën tjetër si marinadë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 111 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 753 mg |
| karbohidratet | 18 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |