Halva është një ëmbëlsirë e preferuar në Lindjen e Mesme. Ky version përfshin farat e susamit për një kthesë në recetë tradicionale. Shërbyer me kafe ose çaj, është fundi i përsosur për çdo vakt. Halva është e lehtë për të bërë dhe shije si keni kaluar gjithë ditën duke e përgatitur atë!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 gota farat e susamit
- 3/4 filxhan tahini
- 1/2 filxhan sheqer
- 1/2 filxhan mjaltë
- 1/4 lugë çaji kanellë
- 1/4 lugë gjelle allspice
Si ta Bëni
- Në një tigan, ngrohni farat e susamit mbi nxehtësinë mesatare deri sa të thahen lehtë.
- Pasi ftoheni, shtoni farat e susamit në një përpunues ushqimi një filxhan në një kohë dhe përzierje. Shto tahini, sheqer, mjaltë, kanellë dhe allspice dhe impuls derisa përzierja është e trashë dhe gati e fortë.
- Rreshtoni një pjekje të pjekur me letër pergameni ose një përfundim plastik dhe shtypni përzierje në mënyrë të barabartë në pan. Mbuloni dhe ftohuni deri në firmë. Pritini në sheshe dhe shërbejeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 715 |
| Fat i shëndoshë | 49 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 19 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 52 mg |
| karbohidratet | 63 g |
| Fibër diete | 13 g |
| proteinë | 17 g |