Këto crepes nga Brittany përdoren për pjatën kryesore dhe mbushjet e shijshme të mëngjesit. Domatet dhe spinaqi ose proshutat e prera me djathë të rruar janë të dy opsionet popullore për t'u përdorur së bashku me këtë recetë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 filxhan plus 1 lugë gjelle hikërror miell
- 1/3 filxhan me miell gjithpërfshirës
- 1 2/3 filxhan qumësht
- 3 vezë
- 2 lugë gjelle gjalpë, të shkrirë
- 1/4 lugë çaji kripë
Si ta Bëni
Futni të gjithë përbërësit fuqishëm derisa mbushja e krepave të jetë plotësisht e qetë; lejoni që ajo të pushojë në frigorifer për 2 orë para se të bëhet në crepes.
Shkrihet një gjalpë pak në një tigan ose tigan të madh mbi nxehtësinë e mesme të ulët. Shto 3 lugë gjellë në tigan dhe vidhos derisa fundi i tiganit është i mbuluar me qëlloj. Gatuaj krepin për 1 minutë, ose derisa krepja të jetë lagështi pak sipër dhe e artë poshtë.
Lyej skajet e krep, rrëshqisni shpatullën nën atë, dhe pastaj butësisht rrokullisni atë me kokë poshtë në tigan. Gatuani për 1 minutë dhe transferoni krepin e gatuar në një pjatë për t'u ngrohur. Përsëriteni me qëllimin e mbetur.
Bën 10 servings.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 185 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 81 mg |
| sodium | 210 mg |
| karbohidratet | 20 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 8 g |