Kjo karavidhe makaroni dhe djathi është një version i pasura i një të preferuari të vjetër. Pjatë mund të bëhet me mish gaforre, gaforre imitimi ose karkaleca, ose përdorni një kombinim të butakëve.
Kaseta përfshin bizele steamed, por të ndjehen të lirë për të përdorur bizele dhe karrota, spinaq copëtuar, ose të lënë perime krejtësisht jashtë.
Shiko gjithashtu
Sallatë makarona karavidhe
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 ounces bërryl makarona
- 1 deri në 1 1/2 filxhanë të thara dhe të prerë mishin e karavidheve
- 2 teaspoons lëng limoni
- 3 lugë gjelle gjalpë
- 3 lugë miell
- 1 lugë çaji kripë
- 1/8 lugë çaji piper
- 1 1/2 gota qumësht
- 1 filxhan djathi çedër i integruar
- 1 lugë çaji mustardë të thatë
- 1 paketë (10 ounces) bizele të ngrira, rreth 1 1/2 deri në 2 gota, gatuar
Si ta Bëni
- Udhëzime për karavidhe suprem.
- Cook makarona si të drejtuar në pako; thahet dhe kthehet në tigan ose kazan.
- Vendos karavidhe në një tas të mesëm; sasi e vogël me lëng limoni.
- Shkrihet gjalpi në një tigan të mesëm; llokoçiseni me miell, kripë dhe piper. Gradualisht shtoni qumësht, nxitje vazhdimisht derisa salcë thickens dhe vlon për 1 minutë. Lugë rreth 1/2 filxhan salcë mbi karavidhe, përzierje butësisht.
- Hidheni salcën e mbetur mbi makaronat e gatuar dhe të drenazhuar; llokoçis djathë dhe mustardë.
- Përzierje lugë makaroni në një pjatë me pjekje 1/1-quart buttered; lartë me përzierje karavidhe.
- Mbuloni dhe piqni në 350 F për 30 minuta, ose deri sa të nxehtë dhe me flluska. Sezoni bizele të gatuara me gjalpë, kripë dhe piper. Lugë rreth buzë të tavë karavidhe pak para se të shërbejnë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Kalorës i ftohtë me veshjen e mimozës
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 219 |
| Fat i shëndoshë | 12 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 53 mg |
| sodium | 344 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 11 g |