Salcë Hoisin, e quajtur ndonjëherë kripë Barbecue kineze, është një salcë aromatik dhe i athët që përdoret shpesh në perime aziatike shishe dhe marinade, si dhe enët e pjekura në stilin aziatik. Bërë nga një kombinim i soje, hudhër, uthull, dhe zakonisht djegës dhe ëmbëlsues, hoisin është me ngjyrë të errët dhe të trashë në konsistencë. Ka një aromë shumë të fortë kripur dhe pak të ëmbël.
Ashtu si me shumicën e salcat e zhytjes, kjo shije është më e mira nëse flavors lejohen të përzier për 1 orë para se të shërbejnë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lugë gjelle vaj (për llokoçis-tiganisje)
- 1 hudhër karafil (copëtuar imët)
- 1 lugë çaji xhenxhefil (copëtuar)
- 6 lugë hoisin salcë
- 1 lugë gjelle salcë soje të errët
- 2 lugë ujë
- 1/4 lugë çaji kripë
- 4 pika vaj susam
- 1 1/2 teaspoons paste chile (ose për shije)
- 1 lugë gjelle kikirikë (copëtuar)
Si ta Bëni
- Nxehtësia e vajit në një wok mbi mesme të lartë të ngrohjes të lartë.
- Shto hudhër dhe xhenxhefil në wok.
- Silleni me pak skuqje derisa të aromatizoni.
- urn nxehtësinë deri në mes dhe përziej në përbërësit e tjerë.
- Nxehtësia dhe largimi nga sobë. Ftohtë.
- Shitore në një enë të mbyllur në frigorifer.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 809 |
| Fat i shëndoshë | 76 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 30 g |
| kolesteroli | 1 mg |
| sodium | 840 mg |
| karbohidratet | 31 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 5 g |