Shurupi i panjeve në këtë recetë do t'i japë salmonit të tymosur një sipërfaqe të mirë të çrregullt që do të kyçet në lëngje dhe do t'i japë një aromë të butë, të ëmbël.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 fileto të vogla të salmonit (rreth 5 ounces secila)
- 1 filxhan (120 ml)
- shurup panje
- 2 lugë çaji (10 ml) kripë deti
- 1 lugë çaji terren i trashë piper i zi
- 2 lugë (30 ml) gjalpë
Si ta Bëni
1. Pastroni dhe hiqni çdo lëkurë nga fileto salmoni. Vendi në një pjatë të pjekjes së cekët dhe derdh shurup panje në krye. Kthejeni në pallto në mënyrë të barabartë. Sasi e vogël e çdo anë me kripë dhe piper i zi. Cover dhe frigorifer për 24 orë.
2. Përgatisni duhanxhin. Vendosni fileta në një duhanpirës në rreth 200 gradë F / 95 gradë C për rreth 1 orë e gjysmë.
3. Kur ju jeni gati për të hequr salmon nga duhanxhi ngrohjes gjalpë në një tigan.
Vendi fileto butësisht në tigan për rreth 2 minuta në anën. Kjo krijon një lustër të bukur mbi sipërfaqen e salmonit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 537 |
| Fat i shëndoshë | 20 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 110 mg |
| sodium | 1,255 mg |
| karbohidratet | 53 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 34 g |