Shërbyer të nxehtë ose të ftohtë, kjo është sallata e përsosur e patates për çdo cookout. Salcë e mjaltit dhe mustardë ka shije që nxjerrin pjatën dhe komplimentet më të pjekur në skarë, pjekur, pjekur dhe mish të pjekur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8-9 Yukon ari patate, lëkura mbetur, larë dhe prerë në copa 1 inç
- 1 shall të vogla, diced finely
- 1/3 filxhan / 80 ml verë të bardhë thatë
- 1/3 filxhan / 80 ml Dijon mustardë
- 1/3 filxhan / 80 ml mjaltë
- 2 lugë / 30 ml vaj ulliri
- 2 lugë / 30 ml chives freskët, copëtuar
- 1 lugë gjelle / 15 ml capers
- 2 lugë çaji / 10 ml kripë deti
- piper i zi terren i ashpër (për shije)
Si ta Bëni
Shto 1 lugë çaji / 5 ml kripë në 6 gota / 1.4 l ujë. Sillni një çiban dhe shtoni prerë patate. Cook për 12-15 minuta, deri në tenderin e fork, por jo të butë. Derdhni patate dhe vendosni mënjanë. Në tenxhere, nxisni vajin e ullirit dhe shtoni shallots kockave dhe kuzhinier për 2-3 minuta derisa të tejdukshëm. Shtoni verë, llokoçis dhe lëreni flluska për 30 sekonda. Shto mustardë Dijon, mjaltë, kripë dhe piper i zi. Gatuaj për 30 sekonda ose derisa mjalti të përzihet.
Turn off ngrohjes shtoni patate, kaperi, dhe chives copëtuar. Ngadalë dele në salcë deri mirë të veshura. Vendoseni sallatë patate në gjellë shërbyese dhe ose shërbeni të ngrohtë, ose vendosni në një enë të ajrit të ngushtë dhe ftoheni për 2 orë para se të shërbeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 400 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 760 mg |
| karbohidratet | 84 g |
| Fibër diete | 9 g |
| proteinë | 9 g |