Ky është një kombinim i shijshëm që e bën një tavë të pabesueshme, e përkryer për një festë të zënë ose mëngjes të fundjavës. Bëni atë një natë më parë dhe nxirrni atë në furrë në mëngjes për një mëngjes të lehtë në mëngjes që merr pak përpjekje.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 feta bukë (cubed)
- Suxhuk 1 kile (i thekur, i drenuar)
- 1 1/2 gota
- cheddar djathë (copëtuar)
- 8 vezë (rrahur)
- 2 gota qumësht
- 1 lugë çaji kripë
- Piper për shije
Si ta Bëni
- Gjalpë një pjatë 9-nga-13-inch pjekje. Ngrohni furrën në 325 F (165 C / gaz 3).
- Kubëni bukën dhe vendosni në mënyrë të barabartë në pjatën e përgatitur. Sasi e hollë me sallam dhe djathë.
- Në një tas, futini vezët me qumështin, kripën dhe piperin. Hidh mbi shtresat në tigan.
- Piqem 45 minuta ose deri sa të caktohet. Pritini në sheshe për të shërbyer.
- Kjo tavë gjithashtu mund të përgatitet një natë më parë. Thjesht mbulojeni dhe ftohni tavanin e papjekur. Merrni atë nga frigorifer rreth 15 minuta para kohës së pjekjes; piqni sipas udhëzimit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 447 |
| Fat i shëndoshë | 34 g |
| Fat i ngopur | 15 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 289 mg |
| sodium | 784 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 26 g |