Kjo sallatë patate është e kalitur mirë me shtimin e kopër të thata dhe copëtuar kokrrizë kopër, së bashku me majonezë tangy dhe salcë kosi krem. Kjo është një sallatë e madhe për të marrë së bashku në cookout ose të shërbejë si një pjatë anësore me sanduiçe drekë.
Recipes të ngjashme
Sallatë patate me bizele
Sallatë e mbushur me patate të pjekur
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 kilogram patate të vogla të kuqe, të pastruara
- 3 deri 4 vezë, i gatuar dhe i dyshuar
- 2 brinj me selino, diced
- 1/2 filxhan qepë të kuqe të kuqe
- 4 qepë të gjelbra, të prera hollë
- 2 lugë dicle dëllinje turshi
- 3/4 filxhan majonezë
- 1/4 filxhan krem kosi
- 1 lugë uthull dragua
- 1 lugë çaji Dijon mustardë
- 1 lugë gjelle ngrirë të thata ose kopër të freskët ose rreth 2 teaspoons kopër të thatë
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/8 lugë çaji piper
Si ta Bëni
- Pritini patatet në copa të vogla, të kafshuara dhe vendosni në një tigan të mesëm.
- Mbulo me ujë dhe vlim për rreth 10 deri në 12 minuta, derisa të tenderit të vetëm.
- Derdhni ujë dhe vendosni tiganin në një lavaman ose në një tigan të madh me ujë të ftohtë për të ftohur shpejt patatet.
- Në një tas të madh, kombinoni patatet me vezë, selino, qepë të kuqe, qepë të gjelbërta, dhe pipeto diced dill.
- Në një tjetër tas, kombinoni salcë kosi, majonezë, uthull, dhe mustardë Dijon. Shtoni në patate dhe përziheni butësisht për të kombinuar.
- Dele në kopër dhe shtoni kripë dhe piper për shije.
Shërben 6.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 566 |
| Fat i shëndoshë | 38 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 182 mg |
| sodium | 432 mg |
| karbohidratet | 46 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 12 g |