Kjo është një sallatë freskuese patate për të marrë së bashku në një cookout ose të bëjë atë për një ngjarje të verës potluck. Receta është një preferuar e familjes, e ndarë në forumin tonë nga Maddy. Sallata është e përkryer për një grumbullim të madh ose të madh.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 5 paund patate të kuqe
- 1/2 filxhan copëtuar qepë të kuqe të imët
- 1 bunch e qepëve të gjelbra, copëtuar imët
- turshi copëtuar kopër. për shije
- 2 gota majonezë, ose të shijoni
- 1 paketim të thatë vathë thatch fermë
- 1 pound cilësi të mirë cekët e pjekur
Si ta Bëni
- Hiqni patatet, nëse dëshironi. Pritini patatet në copa të vogla dhe vendosni në një tigan të madh.
- Mbulo patatet me ujë dhe nxirrni mbi nxehtësinë e lartë.
- Zvogëloni nxehtësinë në mes të ulët dhe vazhdoni gatim për rreth 10 minuta, ose derisa patatet të jenë të butë.
- Drain dhe le patate cool.
- Ndërkohë, pres kokrrat e kuqe dhe jeshile dhe turshi. Kombinoje patatet e ftohur me qepë dhe turshi në një tas të madh.
- Në një tas të vogël, kombinoni majonezë dhe veshjen e fermës. Pëshpëritje për përzierje.
- Shtoni mjaft përzierjen e majonezës në përzierjen e patates për shije dhe lyejeni sipas dëshirës.
- Mix të gjithë përbërësit mirë; shije dhe shtoni kripë dhe piper, sipas nevojës.
- Ftoheni sallatën për disa orë ose brenda natës.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
- Sallatë e mbushur me patate të pjekur
- Sallatë patate me bizele
- Sallatë me patate të ngrohtë me fasule të gjelbërta
- Sallatë me patate piknike
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 536 |
| Fat i shëndoshë | 35 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 55 mg |
| sodium | 615 mg |
| karbohidratet | 41 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 15 g |