Ndërsa brinjët e Memphis zakonisht (jo gjithmonë) bëhen pa salcë, ata marrin pak lagështi, tenderim dhe aromë nga një grimcë e mirë. Memphis mops, si shumica e grilave të grilave, janë bërë me uthull dhe disa erëza. Ne po përdorim rubin tonë të Memphis për aromë.
Mops janë aplikuar gjatë procesit të pirjes së duhanit për të parandaluar tharjen e mishit dhe për të krijuar një shtresim të aromës që është jetike për Barbecue të madhe.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota uthull molle
- 1 filxhan me ujë
- 1/4 filxhan
- Memphis Rub
- Opsionale: 1/4 filxhan salcë Barbecue
Si ta Bëni
1. Kombinoni të gjithë përbërësit në një kavanoz të madh dhe shkundni për të kombinuar. Kjo leckë do të vendoset në mënyrë dridhen para se të përdorni.
2. Aplikoni mopin e mishit gjatë procesit të pirjes së duhanit.
3. Mbajeni këtë mop një enë hermetik dhe ftoheni deri në 3 muaj.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 74 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 254 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |