Një recetë e shijshme me salsa me pineapple me cilantro, qepë të purpur dhe të gjelbër të copëtuar, mjaltë dhe lëng limoni, së bashku me erëza të tjera Shërbejnë këtë salcë të shijshme me pineapple me peshk të pjekur në skarë ose me pulë, pulë ose derri.
Ananasi i freskët është më i miri për këtë gjellë, por të ngrirë ose të konservuar (drenazhuar) mund të përdoren në një majë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan pineapple (freskët, copëtuar imët)
- 2 lugë qepë (vjollcë, purpur finely copëtuar)
- 2 lugë sheqë (copëtuar imët)
- Opsionale: 1 lugë gjelle bell piper (e kuqe, copëtuar imët)
- 1 lugë çaji cilantro (të freskëta, copëtuar imët)
- 1 lugë gjelle mjaltë
- 1 dash cayenne piper (ose chipotle)
- Opsionale: 2 lugë çaji jalapeno (mish i grirë)
- 1 1 / 2-2 lugë lëng limoni
- 1/4 lugë çaji piper i zi
Si ta Bëni
- Kombino të gjithë përbërësit; të mbuluar dhe të ftoheni për një orë ose më shumë për të përzier shijet.
- Shërbyer me peshk të pjekur në skarë ose të pjekur, pulë ose mish derri.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Kastravec, misër dhe domate Salsa
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 70 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 3 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |