Ky sanduiç me makarona dhe sanduiç i pjekur në skarë është e mbushur me brinjë të buta të buta dhe me salcë buke të mbushur me umami. I përdorur velveeta macaroni dhe djathë për shkak se ajo ishte gjithçka kam pasur në dorë, por ju duhet të përdorni tërësisht disa nga gjërat e mira. Unë rekomandoj që të përdorni një nga recetat e djathit të djathit të Ushqimit Jugor, sepse ajo ka rreth një milion prej tyre dhe të gjithë duken të mahnitshëm.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 simite qepësh
- 1/4 filxhan mac n djathë (velveeta e mbetur)
- 2 tbsp brinjë të shkurtër (recetë e mia këtu)
- 2 tbsp cheddar djathë (mprehtë)
- 2 tbsp gruyere
- 2 lugë gjalpë (i kripur)
- 1 tbsp biftek salcë (Captain Foods Ishulli Ora biftek prevede, rekomandohet)
Si ta Bëni
- Filloni duke ndërtuar sanduiç. Merrni çdo simite dhe shtypni secilën prej tyre me një salcë biftekësh. Në kofshën e poshtme, grumbulloje në çedër, brinjët e shkurtëra, djathin e mbetur të djathit, gruyere, dhe e krye me gjysmën tjetër të simit të qepëve dhe gjalpë pjesën e jashtme të sanduiçit.
- Në një tigan me gize, ose një shtyp panini, vendoseni sandviçin tuaj dhe ndizni nxehtësinë në mes të lartë. Unë rekomandoj përdorimin e një shtypi panini, sepse ajo nxehet nga të dyja anët, e cila lejon djathin të shkrihet në mënyrë të barabartë, ndërsa tkurret bukën me një shpejtësi të përshtatshme.
- Le të gatuaj sanduiç për disa minuta derisa të gjitha djathrat të jenë shkrirë dhe pjesa e jashtme e bukës është e freskët dhe e thekur.
- Hiqeni nga nxehtësia dhe lini sandviçin të ulet për një minutë në mënyrë që djathi të trashet dhe të veprojë si zam në sanduiç. Shërbyer.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 2376 |
| Fat i shëndoshë | 185 g |
| Fat i ngopur | 86 g |
| Fat i pangopur | 83 g |
| kolesteroli | 585 mg |
| sodium | 2,553 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 158 g |