Ky është një sanduiç me pulë dhe me aromë. Ju mund të shtoni më shumë ose më pak salcë të nxehtë në varësi të asaj se si ju pëlqen. Kjo pjatë është e përkryer për çdo vakt në javë, mbledhje joformale, apo ngjarje ditore të lojës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 pulë e madhe e tërë (rreth 6 kilogramë / 2,7 kg)
- 2 qepë (përgjysmuar)
- 3 karafil hudhër (peeled)
- 2 rafinon trumzë të freskët
- 1 raven rozmarinë të freskët
- 1 lugë çaji / 5 ml allspice
- 1 lugë çaji / 5 ml salcë e nxehtë
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper piper i kajsi
- 1 shishe salcë Barbecue
- 1/4 filxhan / 60 ml sheqer kafe
- 1 rrotullat e paketave (ose bunjet e hamburgerëve)
- 1 lugë çaji / 5 ml kripë
- 1 lugë çaji / 5 ml piper i zi
Si ta Bëni
1. Lani dhe hidhni pulën e thatë. Qendra jashtë dhe zgavrën e pulave me piper kajsi, allspice, kripë, dhe piper i zi. Bëni qepë, hudhra dhe barishte në brendësi.
2. Përgatisni duhanxhin. Pulë tymi për 6-8 orë, ose derisa temperatura e brendshme të arrijë 180-185 gradë F. (85-90 gradë C.) Kjo temperaturë e lartë do ta bëjë më të lehtë për të copëtuar.
3. Pasi të jetë gatuar, hiqni pulën nga duhanxhi dhe vendoseni në një fletë pjekjeje.
Lejo të ftohet (rreth 15-20 minuta) para se të largohesh.
4. Ndërsa pule është ftohur, shtoni 1 shishe me salcë me Barbecue me 1 lugë çaji salcë të nxehtë dhe 1/4 filxhan sheqer kafe në një tigan të madh. Lejo salcë të ziej në ngrohje shumë të ulët për 5-6 minuta, nxitje herë pas here. Hiqeni nga nxehtësia, mbuloni tiganin dhe mbani salcë të ngrohtë deri sa të jeni gati për t'u përdorur.
5. Kur pule është ftohur, hiqni lëkurën dhe copëtoni mishin. Vendi mish i copëtuar në një tigan me salcë Barbecue. Sigurohuni se pule është e veshur mirë me salcë para se të shërbejnë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 932 |
| Fat i shëndoshë | 46 g |
| Fat i ngopur | 13 g |
| Fat i pangopur | 18 g |
| kolesteroli | 288 mg |
| sodium | 950 mg |
| karbohidratet | 32 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 92 g |