Ky salcë e lehtë me spageti është një salcë me crockpot, e bërë me viçi terren, sallam italiane, domate me dics dhe perime të copëtuara, së bashku me përbërës të tjerë.
Shërbyer këtë përzierje të shijshme salcë me spageti ose linguine. Ose shërbejeni me kungull spageti ose kungull veror të spiralizuar ose kungull i njomë.
Bëni një grumbull të dyfishtë dhe vendoseni salcën e mbetur në një enë hermetike (ose disa kontejnerë të vetëm). Ruajeni në frigorifer për aq kohë sa katër deri në gjashtë muaj.
Shiko gjithashtu
Prevede me spaghetti me suxhuk italian
Prevede domate me perime të freskëta dhe basil
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 ounces suxhuk italian (të butë ose të nxehtë)
- 1 kile mish i dobët terren viçi
- 2 kanaçe (14.5 ounces secila) domate me dics (me lëng)
- 1 filxhan qepë të copëtuar
- 1 mund (8 ounces) salcë domate
- 1 mund (6 ounces) paste domate
- 1/2 copë piper i gjelbër i copëtuar
- 1 deri në 2 lugë sheqer
- 1 lugë çaji kripë (ose për shije)
- 2 karafil hudher, grimcuar
- 2 teaspoons basil të thata gjethe
- dash terren piper i kuq ose speca piper i kuq, nëse dëshironi
Si ta Bëni
- Hiq sallam nga zorrë; kafe në një tigan të rëndë mbi ngrohjen mesatare së bashku me viçin tokësor. Pėrzgjidhni sallam dhe viçi terren gjatė njollosjes; ikni mirë.
- Shtoni sallamin dhe mishin e kulluar në tenxhere të ngadalshëm së bashku me të gjithë përbërësit e mbetur.
- Mbuloni dhe përgatitni në vendosjen LOW për 6 deri në 8 orë ose LARTË për 3 deri në 4 orë.
- Kjo salcë mund të ngrihet.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 251 |
| Fat i shëndoshë | 12 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 53 mg |
| sodium | 461 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 20 g |