Ky marinadë injeksion për Turqinë është e ngarkuar me shumë shije. Sekreti me një marinadë injeksion është që të sigurohet se marinata është e përzier mirë dhe se bimët janë mjaft të mira për t'u përshtatur përmes gjilpërës pa penguar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 filxhan (60 ml) vaj të lehtë
- 1/4 filxhan (60 ml) ujë
- 3 lugë (45 ml)
- Salcë Worcestershire
- 1 lugë gjelle (15 ml) kripë
- 2 lugë çaji (10 ml) pluhur hudhër
- 2 lugë çaji (10 ml) pluhur qepë
- 1 lugë çaji (5 ml) copa të thara të gjirit
- 1 lugë çaji (5 ml) trumzë të tharë
- 1 lugë çaji (5 ml) i urtë i thatë
- 1 lugë çaji (5 ml) piper i zi imët
Si ta Bëni
- Vendi fletë gji, trumzë, urtë në një erëz ose mulli kafeje dhe pulverize në një pluhur.
- Kombinoje erëza të mbetura me përbërës në një tigan.
- Ziejeni mbi nxehtësinë e mesme për pesë minuta, nxitje shpesh. Kripë duhet të shpërbëhet në këtë pikë. Nëse jo, le të përzihet përzierje për një tjetër 2 minuta.
- Hiqeni tiganin nga nxehtësia dhe lejeni përzierjen e ftohtë për 10-15 minuta.
- Ngarko shiringën me marinadë dhe injekto në gjoksin, kofshën dhe mishin e këmbës. Bëni këtë disa herë për të përhapur erëza. Fshij çdo përzierje që fllushet deri në majë. Sezoni jashtë Turqisë dhe kuzhinier sipas udhëzimeve .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 26 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 631 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |