Muffin e boronicës është receta e preferuar e Amerikës. Ky recetë e lehtë do të prodhojë një butik të butë dhe të butë boronicë, për aq kohë sa ju nuk do të përzierje qëlloj.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 gota miell (cake)
- 1 lugë çaji sode buke
- 2 lugë çaji
- pluhur pjekje
- 1 filxhan sheqer
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1 lugë çaji vanilje
- 1 filxhan
- krem kosi
- 1 vezë të madhe
- 1/2 filxhan vaj perimesh
- 2 gota boronica
- 1/4 filxhan sheqer (në pluhur në krye)
Si ta Bëni
Ngroheni furrën në 350 gradë F.
Shosheni miellin, sodën e pjekjes dhe pluhurin e pjekjes në një tas të madh. Shtoni sheqerin dhe kripën; përzierje, dhe të lënë mënjanë. Futni të gjithë përbërësit e lagësht së bashku në një tas tjetër. Shto përbërës të lagët në përzierjen e thatë dhe përzierje me një shpatull deri sapo të kombinuar. Shtoni boronica dhe dele në butësi. Mos mbaroni përzierjen.
Lini kokrrat e kifleve me linja letre. Përdorni një lugë akullore për të mbushur linjat e kifleve deri në 1/2-inç nga maja.
Sasi e vogël në krye me sheqer. Piqni për 20 minuta, ose deri në ngjyrë kafe të artë. Sapo të jenë ftohur mjaftueshëm për të trajtuar, hiqini muffins nga pan.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 185 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 58 mg |
| sodium | 226 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 3 g |