Ky thjeshtë rrëshqitës i majoneve përmban kokrra kosi dhe majdanoz të copëtuar të freskët.
Kjo majë e lehtë mustardë me salcë zhytjeje është e shijshme me derra në një batanije, qen të nxehtë apo ushqime me salçi, ose shërbejnë me gishtërinj ose krahë të pulës. Shih sugjerimet më poshtë udhëzimeve për receta të ngjashme dhe disa appetizers lehtë për zhytje.
Receta lehtësohet lehtë për një parti.
Për një shikim festiv, shtoni një majdanoz pak të copëtuar dhe piper të kuq.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 lugë të cilësisë së mirë Dijon-style mustardë
- 3 lugë majonezë
- 3 lugë salcë kosi
- Opsionale: 1 lugë gjelle majdanoz (copëtuar ose piper i kuq i imët finely copëtuar)
Si ta Bëni
Në një tas të vogël, kombinoni të gjithë përbërësit; llokoçis derisa të përzihet mirë.
Ky dip ka një shije të mirë të sinapit, e mirë për snacks të qenve të nxehtë ose krahë pule . Nëse doni të zvogëloni mustardën ose ta bëni më të fortë në shije, shtoni më shumë nga çdo përbërës, të shijoni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 48 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 5 mg |
| sodium | 100 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |