Salcë portugeze është një salcë e shijshme e domate e bërë me qepë të skuqura, hudhra, domate concassé dhe majdanoz.
Tomato concassé (shqiptuar "conk-a-SAY") është një term i zbukuruar kuzhinës për të përshkruar domatet që janë peeled, seeded dhe roughly copëtuar. Këtu është një demo mbi atë se si të bëni concassé domate .
Shënim: Ky recetë kërkon 1 kuart të salcës domate klasike , e cila është një nga pesë salcat e ashtuquajtura nëna të arteve të kuzhinës. Ju mund të përdorni në vend të kësaj 1 litër salcë bazë makarona domate , e cila është më e lehtë për t'u bërë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kuart salcë domate
- 3/4 filxhan qepë (copëtuar imët)
- 2 gota domate concassé
- 1 hudhër karafil (i grirë)
- 1/4 filxhan majdanoz (copëtuar)
- dash kripë kosher (për shije)
- piper shije (për shije)
Si ta Bëni
- Në një tigan me thellësi të madhe, hidhni qepët derisa ata janë të tejdukshëm, rreth 5 minuta.
- Shtoni domate dhe hudhër dhe vazhdoni të derdhni derisa domate të jenë të buta, rreth 10 minuta.
- Shto salcën e domates, të sjellë një zierje dhe të zvogëlohet për rreth 10 minuta.
- Sezoni me kripë dhe piper dhe shërbejeni menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 48 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 31 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 2 g |