Me këtë përzierje me 5 përbërës ju do të ktheni copën më themelore të proteinës në një vakt që do të jeni të lumtur për t'i shërbyer familjes suaj dhe vetëm për këdo që mund të ndalet. Kjo do të zgjasë të paktën 5 ditë në frigorifer.
Nëse doni një marinadë të bojrave, kjo është ajo. E përkryer për pule , derri , karkaleca dhe çdo lloj peshku. Pulave Marinate për të paktën 4 orë, deri në 12 për copa kockave, karkaleca për 30 minuta deri në 1 orë, dhe peshk për 30 minuta. Mustardja ndihmon në emulsifikimin e marinadës, duke e bërë atë më të trashë, kështu që me të vërtetë ngjitet në ushqim.
Shërbejeni me një sallatë të makarona Garlicky Garden, Sallatë me gjemba të ngrirë ose një sallatë moderne greke. Kjo është gjithashtu një salcë e madhe salcë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan vaj ulliri (ekstra virgjër)
- 2 shallots (grirë)
- 2 karafil hudhër (
- mishngrënje e imët)
- 3 limona (
- zested dhe juiced)
- 3 lugë mustardë Dijon
- Kripë kosher dhe piper të freskët toke për shije
Si ta Bëni
- Vendos vaj ulliri, shallots, lëng limoni dhe lëng, mustardë, dhe kripë dhe piper në një tas të një qyp me një kapak. Shkundni ose shkundni për të kombinuar mirë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 208 |
| Fat i shëndoshë | 18 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 142 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 2 g |