Frying deri disa mish derri kripe është hapi i parë thelbësor në bërjen e ushqim deti klasik ose chowders misri . Kjo mish derri e kripës shtëpiake është më e shijshme se versioni i blerë nga dyqani dhe është shumë e thjeshtë dhe e lirë për t'u bërë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 1/2 paund belly bonbon pa mish derri (prerë në feta trashë 1/2-inch)
- 10 ounces. kosher apo kripë tjetër jo jodizuar
- 1/3 filxhan sheqer i grimcuar
- 1 qepë
Si ta Bëni
- Kombinoje kripën dhe sheqerin.
- Fshij feta barku derri me disa nga përzierje kripë dhe sheqer.
- Përhapni një shtresë të përzierjes së sheqerit dhe kripës në fund të një enë prej qelqi, qeramike ose çeliku. Vendosni një shtresë të feta barku derri në krye.
- Sasi e vogël e feta me pak më shumë përzierjen e kripës dhe sheqerit. Shtoni një shtresë tjetër të feta derri. Vazhdoni të shtoni shtresa të feta barku derri, duke spërkatur çdo shtresë me përzierjen e kripës dhe sheqerit.
- Mbuloni dhe ftohuni. Mish derri i kripur do të shërohet dhe gati për përdorim brenda 2 ditësh. Ajo do të mbajë në frigorifer deri në një vit (është ende e sigurt për të ngrënë pas kësaj, por aroma bie).
- Për të përdorur, shpëlajni fijet e mishit të kripës. Pat ato të thatë me një letër ose të pastër rroba leckë. Pritini në kube ose shirita të vegjël. Cook mbi ngrohje të ulët derisa shumica e yndyrës është nxjerrë jashtë. Saute një qepë të copëtuar në yndyrën e derrit të derdhur të kripës dhe ju jeni mirë në rrugën tuaj për të bërë kafe të madhe!
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 516 |
| Fat i shëndoshë | 50 g |
| Fat i ngopur | 18 g |
| Fat i pangopur | 23 g |
| kolesteroli | 68 mg |
| sodium | 9.187 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 9 g |