Kjo salcë kërpudha e butë mund të shërbehet me enët e pulave dhe pulave, si dhe viçi. Është bërë duke shtuar kërpudha të shartuara në një salcë Suprême bazë ose Allemande Sauce .
Shënim: Ka një version tjetër të salcës së kërpudhave në kuzhinën klasike, por është një salcë demi-glace që mund të shërbehet me mish dhe mish derri. Shih recetën për salcën e kërpudhave I.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lugë gjelle gjalpë
- ½ lugë gjelle lëng limoni
- ½ filxhan kërpudha (feta)
- 2 gota
- Prevede Suprême (ose
- Allemande Sauce )
Si ta Bëni
- Në një tigan të rëndë, ngrohni gjalpin mbi nxehtësinë e mesme deri sa të jetë e shkrifët. Llokoçis në lëng limoni, pastaj shtoni kërpudhat dhe pluhur derisa të butë, rreth 5 minuta.
- Llokoçis në salcë Allemande ose Suprême. Sillni në një zierje, kuzhinierini për 5 minuta dhe shërbejeni menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 96 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 10 mg |
| sodium | 619 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 2 g |