Kjo shëllirë e Turqisë është e thjeshtë dhe efektive. Shije e lehtë e dragua shton vetëm rritjen e duhur për gjeldetin dhe shëllirë prodhon një zog të hidhur, më të butë. Provoni këtë shëllirë për ato pulë pushime. Këto sasi veprojnë më mirë për një zog 14-16 paund .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 gallon / 3.8 L ujë
- 1 filxhan / 240 ml kripë (1 1/2 gota / 360 ml kripë kosher ose trashë)
- 1 filxhan / 240 ml sheqer të bardhë
- 10-12
- gjethe të freskëta të dragoit ose 1/4 filxhanë / 60 ml dragua të thata
- 1 lugë çaji / 5 ml tërë kokrrat e zinj
- 2 gjethe të gjera
Si ta Bëni
- Uji që përdorni nuk duhet të klorohet. Nëse nuk keni akses të lehtë në ujë të mirë pranveror. Çiiloni atë së pari, le të ujit të ftohtë plotësisht dhe pastaj të shtoni të gjithë përbërësit e tjerë.
- Përzieni shëllirë tërësisht. Vendi gjeldeti në pjatë të madhe jo metalike dhe mbuloni plotësisht me shëllirë.
- Le të uleni në frigorifer për 1 orë për kile. Hiqeni gjeldetin nga shëllirë, pije mirë dhe thani. Qendra me vaj ulliri. Vendi në duhanxhi. Cook siç është udhëzuar.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 70 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 9,433 mg |
| karbohidratet | 18 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |